Kullanıcı Adınız:

Şifreniz:

 (Şifre Sor)
Üye Ol

Site

Blog Anketler İstatistikler Üyelik Künye SSS E-mail Linkler

Haberler

Genel Türkiye'den Yurtdışından Siteden Haber Arşivi Eski Haberler

Animeler

İsme Göre Türe Göre Yıla Göre Puana Göre Kategoriye Göre Yeni Yayımlanacaklar

Mangalar

İsme Göre Türe Göre Yıla Göre Puana Göre Yeni Yayımlanacaklar

Yazılar

İncelemeler Röportajlar Detaylı Tanıtımlar Kitap İncelemeleri Etkinlikler Yazışmalar Diğer

Çizim

Julie Dillon'ın Dersleri Patrick Shettlesworth 'ın Dersleri

Kişiler Şirketler

 

NANA Hakkında Yorumlar

Sonraki Sayfa Sayfa Numarası:
Anime'nin Adı: NANA

Yazar: i.d-chan
Tarih: 05/01/2014

Yoruma henüz oy verilmemiş

Müzik: 5
Video: 8
Hik.-Anlat.: 7
Karakter: 9
Tasarım: 8
İzlenebilirlilik: 7

Genel: 7.33

Genel:
NANA izlenebilir bir anime, hatta sonlara doğru biraz yavaşlasa da sürükleyici bile. Karakterler bazen çok normal, bazen çok itici olabiliyor ama genellikle kendilerini sevdiriyorlar. Aslında tüm bu olaylar (animenin gerçekliğinde) altı ay gibi kısa bir süre içinde olmasa, o Brezilya dizisi tadındaki dram da azalabilir.

İyi Yanları:
* Karakterler gerçekçi, çünkü dünyada gerçekten ailesi tarafından sevilmeyen insanlar ya da Komatsu Nana gibi tek hayali evlenip ev kadını olmak olan insanlar var ve içlerinde yaşadıkları bir çok çekişme de karakterleri tek boyutlu olmaktan kurtarmış
* Çabuk ilerliyor, evet fazla dramatik, evet gerçekten bir süre sonra Brezilya dizisine dönüyor ama en azından her bölümde elle tutulur bir şeyler oluyor
* Her karakterin kendine ait hikayeleri-ilişkileri-sıkıntıları olması

Kötü Yanları:
* İki tane rock grubu üzerinden konusu gelişen bir anime için şarkılar yetersiz ve soundtrack kötüydü bence, animenin ilk 20 küsür bölümü boyunca Blast'ın bir Trapnest'in bir şarkısı vardı, sonra Blast'ın başka bir şarkısı oldu ikinci yarı boyunca da onu söylediler, müzikle bu kadar içli dışlı bir konusu olmadığı hale bundan çok daha sağlam soundtrackleri olan bir sürü anime var
* 29 bölüm boyunca Komatsu Nana'nın iç sesi ve 18 bölüm boyunca Osaki Nana'nın iç sesi, birinin anlatıcı olması tabi ki normal ama özellikle Osaki Nana hikayeyi kararttıkça karartı

Sonuç:
* Eğer romantik-dram-komedi türünde bir anime arıyorsanız,
* Dram dozu arttıkça ya da karakterler salaklaştıkça sinirden delirmeyecekseniz,
* Tam bir sonuca ulaşmayan finallerle bir sorununuz yoksa,

NANA izlenebilir bir anime.Yazar: wiki sophie
Tarih: 02/08/2012

Yoruma henüz oy verilmemiş

Müzik: 10
Video: 9
Hik.-Anlat.: 4
Karakter: 4
Tasarım: 9
İzlenebilirlilik: 4

Genel: 6.67

Genel:
NANA, birçok animeseverin izlemiş olduğu ve büyük oranda beğenilen bir seridir. Ancak ben 2-3 karakter hariç sevilecek bir yan bulamadım. İzlerken baya sıkıldığımı söyleyebilirim.

İyi Yanları:
+Beğendiğim birkaç karakter var. Sıralayacak olursam:
-Osaki Nana: Dışarıdan sert biri gibi görünüyor ama fazlasıyla arkadaş canlısı ve duygusal biri. Ve tahminimden güzel bir kız.
-Yasu: BLAST'ın başı diyebiliriz. O olmadan grup bir yerlere gelemezdi.
Spoiler:
Osaki'yi sevmesine rağmen, Nana'nın Ren'e duyduğu aşk yüzünden ona açılmamıştır, Nana-Ren aşkına saygı duymuştur. Ama Nana'yı mutlu etmek için avukat olmasına rağmen mesleğini bir kenara bırakıp BLAST'a katıldı. Bunun dışında Osaki gibi sert görünümlü ama arkadaş canlısı olmasa bile iyi bir kalbe sahip.

-Ren: İlk başta BLAST'ın bir üyesiydi. Gruptan ayrılalı iki yıl olmuştu ve Trapnest punk grubunun popüler üyesi haline gelmişti. Fakat Nana'yı hala sevmekte ve hasretini çekmekteydi.İşte bu yüzden Ren'i sevdim diyebilirim.
Spoiler:
Hala Nana'yı unutmamıştı. Zaten birbirlerine kavuştular ve arlarında büyük bir kavga da oluşmadı.Birbirlerine çok yakışıyorlar :) .

-Nobuo: BLAST'ın diğer bir üyesi. Kişilik olarak Komatsu Nana'ya benzer ama onun kadar süper aptal değildir.
Spoiler:
Ama Komatsu'yla çıkmaya başlayınca baya üzüldüğümü söyleyebilirim. Zaten Komatsu'nun yapmış olduğu aptallık yüzünden ayrıldılar. Ve finalinde 707 numaralı odada BLAST üyeleri dışarı çıkıp Komatsu'ya kavuşsun diye onu yalnız bıraktılar. Nana da kapının dışında bekliyordu. Sonra Nana telefonla Shin'i arayıp "Evde değil misiniz?" diye sorunca Nobuo'nun kapıyı açmamış olduğunu anlıyoruz. Nobuo son anda kendini sevdirdi diyebilirim. Kapıyı açma aptallığına girişmediği için onu tebrik ediyorum

-Junko-Kyosuke çifti: Nana-Ren'den sonraki en iyi çift diyebilirim. Junko'nun fevri davranışlarının yanında Kyosuke baya sakin mizaçlı biri.
+Müzikler gerçekten çok başarılı.
+Seslendirmelerin bazılar gerçektten çok başarılıydı. EN iyisi de Osaki Nana'nın seslendirmecisiydi. Klasik Japon seslendirmesine fazla bağlı kalmadı. Kendinden de bir şeyler ekledi. Tabi bunu bir iki karakter için de söyleyebiliriz.
+Çizimler de gayet hoş.
+Keşke Osaki'nin saçları uzun olsaymış. Uzun saç ona çok yakışıyor.
Shoji'yi sevmiyorum ama animenin sonlarına doğru saçlarını kestirip boyatınca önceki halinden daha yakışıklı olmuş diyebilirim. Ve iyi ki Sachiko'yu seçti.

Kötü Yanları:
+AH AH! Şu Komatsu Nana yok mu! Ondan mükemmel bir derecede nefret ediyorum. Her bölüm gereksiz şeyler için ağladı da ağladı! Ayrıca onun seslendirmecisi de çok kötüydü. İlk bölümler sinirlendiğinde ve ağladığında o kadar hızlı konuşuyor ki konuşmaktan çok ses kirliliği var diyebiliriz. Sürekli yanlış kararlar veriyor. Kenidsinin de dediği gibi tam bir hafifmeşrep. Nobuo dışında çıktığı erkekler de o kadar gıcık ve nefret edilesi kişiler.
+İlk bölümü izlemeseniz de olur. Hemen 2. geçin. Sonrasında ilk bölümü yeniden gösteriyorlar. Veya ilkini izleyin, 5. ile 6. bölümleri geçin.
+Shin karakterini seven birçok kişi var ama ben ondan da nefret ettim. Yemin ederim çocuğun bulunma amacı ne hiç bilmiyorum. Hayatını fazlasıyla boş yaşayan, ailesiyle sorunları olan, para karşılığı Reira'yla yatan bir tip. Ayrıca ailesiyle ne gibi sorunları var onu göstermediler.
+Animenin sonu bence doyurucu ama açıklanmayan bir-iki şey var.
+İzlemeye başladığım ilk anda sıkıldım diyebilirim. Resmen atlayarak bitirdim.
+30 bölüm boyunca Komatsu'nun iç sesini, 17 bölüm boyunca Osaki'nin iç sesini dinledik. Ama çok fazla iç sesleriyle konuştular.
Reira'yı da hiç sevmedim. Shin gibi ne istediğini bilmeyen biri.
+Trapnest grubunda Naoki diye biri var yalnız kim olduğu hakkında bir bilgi yok. Tranpest'in diğer üç üyesini az çok tanıyoruz ama Naoki gereksiz karakter olmuş diyebiliriz.

Sonuç:
Paradise Kiss'i izleyin daha iyi. Paradise Kiss -Nana birbirlerine çok benziyor.Ama Paradise Kiss, Nana'ya on basar bence.Yazar: Koizumi-Risa
Tarih: 28/05/2012

Yoruma henüz oy verilmemiş

Müzik: 10
Video: 10
Hik.-Anlat.: 10
Karakter: 10
Tasarım: 10
İzlenebilirlilik: 10

Genel: 10.00

Genel:
Adı NANA olan iki kızın hayatını anlatıyor anime , olaylar , karakterler ve kurgu mükemmel. Kesinlikle izlenmesi gereken bir anime. Müzikler zaten duyduğum en güzel müzikler.

İyi Yanları:
Bütün anime tek kelimeyle harika !
Karakterler ve aralarındaki ilişkiler çok güzel ifade edilmiş
Müzikler başyapıt
söylemeden geçemeyeceğim ; Yasu ! :D böyle bir karakter söylenmeden geçilemez
Çizimler de gayet iyi

Spoiler:
Özellikle baştan beri beni NanaxRen çok etkiledi. 5. bölümde ayrıış sahnelerinde ağlamıştım , ama sonra biraraya geldiklerinde sevindiysemde Yasu olayı çıktı.

Yasu fazlasıyla harika , Nana'ya aşık olması çok hüzünlü bir şey çünkü Nana ve Ren birbirleri için yaratılmışlar.

Shin zaten çok şirin bir karakter , Reira ile ilişkileri de hoş oldu bence :)

Hachi'ye gelince , Nobu ve Takumi konusunda ben zaten bebeği aldırmasından yanaydım , ama Mangayı okumaya başladıktan sonra Takumi'yi seçmesi çok ta saçma gelmedi Nobu daha iyi gibiydi ama..


Kötü Yanları:
Çoğu kişinin şikayet ettigi gibi, Evet Animenin sonu belirsiz bitti, ama 2. sezon çıkacağı için bu bir sorun değil ki. Ben dayanamayıp mangasını okudum zaten , çok güzel :)

Sonuç:
Kesinlikle müthiş kaliteli, izlenmesi gereken bir anime! İzlemediyseniz hiç durmayın !Yazar: grimmjow
Tarih: 17/05/2012

Yoruma henüz oy verilmemiş

Müzik: 10
Video: 8
Hik.-Anlat.: 9
Karakter: 7
Tasarım: 9
İzlenebilirlilik: 10

Genel: 8.83

Genel:
adları nana olan biri rock müzüsyeni diğeri saf para biriktirmek için şehre gelmiş iki adaş genç kızın yok artık dedirten tesadüflerle birlikte yaşamaya başlayıp, brezilya dizilerini aratmayan yaşamlarını konu alıyor. her ne kadar brezilya dizilerine benzese de, başta bu nasıl tesadürtür dedirtse de konu gayet güzel ilerliyor.

İyi Yanları:
müzikler gayet güzel, punk müzik olarak şu anki birçok gruptan daha güzel müzikler yapılmış. duygu yoğunluğu yüksek. olaylar güzel dramatize edilmiş. para kazanmaya gelen saf nana'mız gayet cidden hergün gördüğümüz hayattan bir karakter, saf kararsız, şıpsevdi.

Kötü Yanları:
Spoiler:
animenin sonunda nananın öldüğünü öğreniyoruz sanırım ama neden nasıl öldüğü hakkında bir bilgimiz yok, mangada sanırım tüm sorulara cevap veriyormuş. sadece animeyi izleyecekseniz sonu çok havada kalıyor, çok ani bitiyor


Sonuç:
müzikler için, hikaye için izlenmesi gereken bir eser.Yazar: Bia
Tarih: 07/05/2012

Yoruma 1 kişi oy vermiş. 1 kişi (%100) yorumu faydalı bulmuş.

Müzik: 10
Video: 10
Hik.-Anlat.: 10
Karakter: 10
Tasarım: 10
İzlenebilirlilik: 10

Genel: 10.00

Genel:
Nana için pek çok şey söyleyenebilir. Benim gözümde animelerin en iyisidir, en hüzünlüsüdür. Animeyi kısa sürede bitirip meşhur "Hey Nana"sını duyduğunuzda gözleriniz dolar, boğazınız düğümlenir. Dıştan gözüken ve içten gözüken her iki Nana birbirinin tam tersidir. Osaki Nana'nın dıştan ne kadar sert görünümü olsa da, içinde oldukça kırılgandır. Komatsu Nana da tam tersidir fikrimce, dışından çok hassas bir kız gibidir ama içinde güçlü bir kadın vardır. Animenin son bölümlerine doğru bu daha belirginleşiyor. Her iki Nana benim için farklı anlamlar ifade etse de, Komatsu Nana'nın son bölümlerdeki sessizliği içimi parçalamış, acayip sevdirmiştir kendisini. Dediğim gibi Osaki'yi bir o kadar sevsem de, Komatsu'ya daha farklı açıdan baktım, belki de çoğu fanın Komatsu'ya karşı kin beslemesindendir.

İyi Yanları:
Her şeyi fevkalade açıkçası. Bazı yerlerde gerçekçiliğini fazla kaybetse de, çizimler epey iyiydi.
Müzikleri, izleyicinin mutlaka bilgisayarında, telefonunda vs olmuştur. Score soundtracki bile çok iyidir, her şarkısı sevilesidir.
Karakter bakış açısındaki, bölüm geçişlerindeki planlama oldukça iyiydi.
Karakterler arasındaki iletişimde sıradanlıktan kaçması apayrı güzeldi. Animeyi farklı yapan da bu. Arkadaşlıklar, aşklar, diyaloglar hepsi çok iyiydi, hepsi akılda kalıcıydı.

Kötü Yanları:
Herkesin şikayetçi olduğu animenin son bölümü. Kesinlikle yarım kalmış hissi uyandırıyor, ben hala bir devam bekliyorum o kadar zaman geçmesine rağmen. Oysa ki manganın ilerleyen bölümlerinde öylesine şeyler oluyor ki, eğer anime olarak devam ettirmezlerse fena şeyler kaybederler.

Sonuç:
Sonuç olarak, Nana bambaşkadır, izlenesidir, sevilesidir. Her şeyiyle iyi bir başyapıt. Kesinlikle izleyin diyorum.Yazar: zazabella
Tarih: 22/04/2012

Yoruma henüz oy verilmemiş

Müzik: 10
Video: 9
Hik.-Anlat.: 9
Karakter: 10
Tasarım: 9
İzlenebilirlilik: 7

Genel: 9.00

Genel:
adları aynı olan iki kızın tokyo'ya gelmesi ve orada yaşadıkları iş,arkadaşlık ve aşk ilişkileri

İyi Yanları:
-osaki nana (herşeyine hayran kaldığım karakter)
-müzikleri (özellikle 1.opening ve ending ve 4.ending)
-seslendirme kadrosu (özellikle paku romi)
-karakterler ve geçmişleri (her birinin bir hikayesi var ve bu da seriyi ilginç hale getiriyor)

Kötü Yanları:
-komatsu nana
Spoiler:
naruto'da ki sakura'dan sonra en nefret ettiğim gıcık olduğum karakter oldu kendisi ne istediğini bilmeyen güzelim nobu'yu takumi için tek kelime etmeden bırakan saf bir karakter

-bölümler ilerledikçe sıkmaya başlaması
Spoiler:
özellikle favori karakteriniz osaki nana olunca 30.bölümden sonra sıkılmaya başlayabiliyorsunuz birde bazı konuşmalarda çok ileri atladığım oldu

-sonu
Spoiler:
çok anime izledim ama bu kadar anlaşılmaz bir son görmedim hakkaten 47 bölümü boşuna izlemişim ben dedim drama temalı bir animeyi sonuyla rezil etmişler çok ama çok daha güzel bir sonla bitebilirdi en azından nana'nın sonunda ağlamak isterdim


Sonuç:
o kadar olumlu yorum okuduktan sonra hayatımın animesi olacağına inandığım nana özellikle sonuyla beni biraz hayal kırıklığına uğrattı desem yalan olmaz ama yinede kötü diyemeyeceğim herkesin izlemesi gerektiğini düşünüyorum hayat dersi veriyor hakikaten hayatta en yakınınıza bile güvenmeyeceğini gösteriyor meselaYazar: nynawea
Tarih: 06/01/2012

Yoruma henüz oy verilmemiş

Müzik: 10
Video: 10
Hik.-Anlat.: 10
Karakter: 10
Tasarım: 10
İzlenebilirlilik: 10

Genel: 10.00

Genel:
"Hey Nana" diye başlayan bir efsane...

İki farklı "Nana" sunuluyor izleyicilere; biri masum ve hanım hanımcık görünümlü, bazen aptallık derecesinde saf, hayat dolu, çılgın bir kız, diğeriyse sıradışı serseri görünümü altında daha kuralcı, kararlı, tutucu ve hırslı sadık bir kadın.
Bu iki kadını bağlayan -belkide zıt karakterler olmalarından kaynaklı- yoğun bir sevgi bağı var.

İyi Yanları:
Acı bir şekilde gerçekçi ve almasını bilene derslerle dolu.
Çizim ve müzikler güzel.
Karakterler etkileyici ve ayrıntılı betimlenmiş.

Kötü Yanları:
Sonu insanda yarım kalmış hissi uyandırıyor ve anime olarak devam serisi de yok.

Sonuç:
Bence animeler arasında tam bir başyapıt. Mutlaka izlenmeli.Yazar: gedomazo
Tarih: 04/11/2011

Yoruma henüz oy verilmemiş

Müzik: 10
Video: 10
Hik.-Anlat.: 10
Karakter: 9
Tasarım: 9
İzlenebilirlilik: 10

Genel: 9.67

Genel:
hey nana

İyi Yanları:
bu animeyi 1 gunde bıtırdım 47 bolumunu. normalde bu kadar ızlemem ama cok surukleyıcı oldugu ıcın bolumlerın nasıl bıttıgını anlamadım bıle. bolumlerın sonunda tam bırakcam mola vercem derken ole 1 sonla bıtıyordkı hemen dıger bolumede baslıyorsunuz ve bı bakmıssınız 47 bolumdesınız. neden bu sekılde yazıyorum anıme gercekten cok surukleyici

-- muzıklerı gercekten cok guzel kısıye gore degısebılır tabiki
-- 2 NANA karakterının de guzel cızılıp onumuze konması
-- konusu gercekten cok guzeldi

Kötü Yanları:
kotu yanı dıyecegım yanı 1 kızın bu kadar saf olması dıcem artık ne dıyım. yanı gozgore gore ınsan hayatını mahvedermı. ınanın yatarken takumi denen adamı bogazlayasım geldi.
Spoiler:
bu kadar saf 1 kısın çakal 1 adama (takumi)tarafından metres gıbı kullanılması cıldırttı benı her ne kadar anımede olsa.


Sonuç:
sonuc ızlenmesı gereken surukleyıcı 1 anme etkı bırakıyorYazar: Tania
Tarih: 28/09/2011

Yoruma henüz oy verilmemiş

Müzik: 10
Video: 9
Hik.-Anlat.: 8
Karakter: 10
Tasarım: 9
İzlenebilirlilik: 7

Genel: 8.83

Genel:
İkisinin de adı Nana olan iki kız . İsimleri aynı , görünüşleri , tarzları çok farklı . Ama aslında birçok yönden de birbirlerine benziyorlar . Konu bu iki kızın birbirlerine olan bağları ve geçmişleri anlatılıyor .

Birbirlerine çok bağlılar ve birbirlerini başkalarıyla paylaşmak istemiyorlar .

İyi Yanları:
- Müzikler gerçekten çok güzeldi . Çok etkilendim .

- Karakterler ve geçmişleri çok güzel . Özellikle Shin karakteri çok hoşuma gitti .

- Karakterlerin kıyafetleri , tipleri çok güzeldi .

Kötü Yanları:
30. bölümden sonra bence biraz sıkmaya başladı . İlk bölümlerden aldığım tadı alamamaya başladım .

İki kızın arasındaki bu bağ beni biraz rahatsız etti .

Sonu belirsiz oldu . Pek anlayamadım . Cevapsız kalan sorum çok var .

Çok fazla sigara ve alkol kullanıyorlar :D Bir sigara bittiği gibi başka yakıyorlar.

İlişkilerin bazıları beni rahatsız etti . Mesela Nana Komatsu'nun erkekten erkeğe atlaması .


Ayrıca şöyle bir düşününce birçok animenin sonu istediğimiz gibi bitmiyor . Neden ?

Sonuç:
Birçok kişinin yorumuna göre izledim . Her izleyen çok etkilenmiş ama ben o kadar çok etkilenmedim açıkcası . Ama izlenebilir bir anime .Yazar: -blackpearl-
Tarih: 28/09/2011

Yoruma henüz oy verilmemiş

Müzik: 10
Video: 6
Hik.-Anlat.: 10
Karakter: 10
Tasarım: 10
İzlenebilirlilik: 10

Genel: 9.33

Genel:
Nana ismine sahip iki kızın öyküsü.

İyi Yanları:
Spoiler:

-ilk bölümlerde bağlanmak için tek neden Nanadan gelen rocker havaydı.Daha sonra ise acayip bir atmosfere sürükleniyorsunuz.
-Nana x Ren izlediğim en etkileyici aşka sahipti.Öyle romantik şeylerden hoşlanmayan biri olarak ben dahi etkilendim.O ayrılış sahneleri..
-Derinden işleniyor pek çok olay.Anime değilde sanki bir dizi izliyormuş gibi.Hatta ondan da öte.Çoğu zaman kendimi onların yanında hissettim.Dokunan pek çok sahne oldu.Yasunun geldiği sahne.Renle ayrılma sahnesi.Nananın Takumiyi getirme süprizi.
-Karakterlerde çok ilginç.Birine kötü demek çok zor.Çünkü olay hepsinin açısından anlatılıyor.Öyleki bir süre sonra aldatan adama bile acıyorsunuz.
-Yasu gibi değerli bir karakteri kazandırmıştır.Bir baba,abi havasında inanılmaz sağlam bir karakterdir.Shinde çok sevdiğim bir karakter.Aslında daha çok acıdığım.Yaşı küçük olduğundan muıdır nedir o dibe gittikçe daha çok üzülür oldum.Olgun gibi görünsede o çocuksu hali her zman vardı.Ren..Onu o kadar çok bekledim ki.Yasu ve Nobunun geldikleri sahnelerde o geldi sandım.Her şey düzeldikten sonra bile Ren tuhaflaştı.Sonradanda olsa o 1,5 yılın etkisi görüldü.Onda da Nanadada.. Nanaya gelince tam tarzım bir karakter.Ama içinde çok kırılgan çok duygusal bir kız.Sevdim onu..Hachiye gelince.En sevmediğim kız tiplerinden.Ama Takumiyle olmasından dolayı acınası bir karakterdir.


Kötü Yanları:
Spoiler:

-Sonlardaki Hachi X Nobu X Takumi olayı.. Ne Nobuyla ayrıldı ne kimi sevdiği belli kızımızın.Oldukça anlamsızdı.
-Sonunun ucu açık olması.Nananın kzı olmuş 5-6 yaşlarında Nana elindeki yüzükten anlaşıldığı üzere evli.Nobu hala kendine başka birini bulamadı mı yani bu sürede.Daha ilk ayrıldıkları zaman yurttaki kıza sarmıştı.Anlamsız gelen bir nokta daha.
-Karakterlerin uzak çizimleri zayıftı.


Sonuç:
İzlenesi bir anime.Olayın içine fazlasıyla sürükleniyorsunuz.İlk bölümleri atlattıktan sonra işler rocker Nanaya dönünce inanılmaz keyif veren bir anime.20-30 lu bölümler izlesidir.Sonraki Sayfa Sayfa Numarası:
Bu anime hakkında kendi yorum ve puanlarınızı girmek için buraya tıklayın
   

 

Son Girilen Anime Tanıtımları

1. Mushikaburi Hime
2. Spy x Family
3. Koukyuu no Karasu
4. Bubble
5. Kimetsu no Yaiba
6. The Legend of the Galactic Heroes: New Thesis (Encounter)
7. The Legend of the Galactic Heroes: New Thesis 2 (Stellar War)

Son Girilen Manga Tanıtımları

1. Rurouni Kenshin: Master of Flame - Hidden Chapter
2. Rurouni Kenshin: Restoration
3. Yume no Shizuku - Ougon no Torikago
4. Tonari no Kaibutsu-kun
5. Lady Victorian
6. Hadashi no Bara wo Fume
7. Anne no Aijou

En Son Yorum Girilmiş Animeler

1. Clannad After Story
2. Fullmetal Alchemist 2
3. Steins Gate
4. Death Note
5. Baccano!
6. Hellsing Ultimate
7. Himouto! Umaru-chan

En Son Yorum Girilmiş Mangalar

1. Steel Ball Run
2. Stone Ocean
3. Death Note
4. Steel Ball Run
5. Berserk
6. Kaichou Wa Maid-sama!
7. NANA

 

Copyright © 2000 - 2023 Anime.GEN.TR