Kullanıcı Adınız:

Şifreniz:

 (Şifre Sor)
Üye Ol

Site

Blog Anketler İstatistikler Üyelik Künye SSS E-mail Linkler

Haberler

Genel Türkiye'den Yurtdışından Siteden Haber Arşivi Eski Haberler

Animeler

İsme Göre Türe Göre Yıla Göre Puana Göre Kategoriye Göre Yeni Yayımlanacaklar

Mangalar

İsme Göre Türe Göre Yıla Göre Puana Göre Yeni Yayımlanacaklar

Yazılar

İncelemeler Röportajlar Detaylı Tanıtımlar Kitap İncelemeleri Etkinlikler Yazışmalar Diğer

Çizim

Julie Dillon'ın Dersleri Patrick Shettlesworth 'ın Dersleri

Kişiler Şirketler

 

Trigun Hakkında Yorumlar

Sonraki Sayfa Sayfa Numarası:
Anime'nin Adı: Trigun

Yazar: mnnblck
Tarih: 12/08/2013

Yoruma henüz oy verilmemiş

Müzik: 8
Video: 7
Hik.-Anlat.: 7
Karakter: 8
Tasarım: 6
İzlenebilirlilik: 7

Genel: 7.17

Genel:
eğer vaktiniz varsa ve bir animeseverseniz izlenebilir. şiddetle tavsiye edeceğim bir anime değil.

İyi Yanları:
karakterler oldukça eğlenceli
hikaye lay lay başlayıp gittikçe ciddileşiyor
son bölüme kadar hikaye tamamlanmıyor

Kötü Yanları:
konu güzel ama anlatım biraz bayıyor.
pek sürükleyici değil.
bazı aksiyon sahneleri basit olmuş. red kid tadında.
daha artistik sahneler bekledim. sıradan olmuş.

Spoiler:

ana karakter vash o kadar ağlayacağına daha işlevsel, etkili olsaydı baya farklı bir anime olurdu bence. herif bir ağladı iki ağladı sonra hep ağladı.


Sonuç:
bu konuyla daha iyisi yapılabilirdi. bilimkurgu ve silahşörlük içeriyor. bu türü sevenler belki daha çok beğenir.Yazar: double1287
Tarih: 18/07/2012

Yoruma henüz oy verilmemiş

Müzik: 8
Video: 8
Hik.-Anlat.: 10
Karakter: 10
Tasarım: 7
İzlenebilirlilik: 10

Genel: 8.83

Genel:
Ben de cowboy bebop'tan sonra izledim bu animeyi.Cowboy bebop'ı izleyince bu eski animeyi izleme konusundaki cekincem kalktı.
Hikayemiz bambaşka bir gezegende geciyor.Başlarda vahşi batıda gecen çarpıtılmış bir japon animesi olduğu kanısına varıp ilk 10 bölümü 2 yılda izlediğim için daha sonra çok pişman oldum.Hiç de öyle ilk bölümleri görüp kanaate varabileceğimiz bir anime değil.

İyi Yanları:
Anime iyi eğlenceli karakterler harika.Bu eğlence kısmı animenin tamamı icin gecerli değil.
Üstte dediğim gibi kestirilemez bir konusu var ve hikaye iyi işlenmiş.
Ana karakter türünün tek örneği.İsmi de cidden karizma.İnsansı tayfun türkceye çevrilince de kulağa hoş gelen bir lakap.

Kötü Yanları:
Cizimleri bazen şaka gibi olabiliyor.Özellikle kara kediler.

Sonuç:
Ben animeseverim diyen herkese tavsiye ediyorum.Çizim kalitesine önem veriyorsanız yaklaşmayın.Yazar: unblinkin
Tarih: 07/12/2010

Yoruma henüz oy verilmemiş

Müzik: 9
Video: 8
Hik.-Anlat.: 9
Karakter: 10
Tasarım: 9
İzlenebilirlilik: 9

Genel: 9.00

Genel:
Başrolünde lügattaki en cool en neşeli karakterlerden biri olan Vash the Stampede in olduğu zamanının en iyi animelerinden birisi

İyi Yanları:
"Humanoid Typhoon" bir insana lakabı bu kadar mı yakışır.
Dizideki butun duygular kıvamında vr içten duygulandırırken bazen abartılırır içiniz kararır ya tam onca bir espiri ile tekrar dikkatinizi cekmeyi basarıyorlar.

Kötü Yanları:
Grafikleri bugun izliyene kotu gelecektir ama o zamanlar icin gayet guzel (sırf bu kısım bos kalmasın diye yazdım bunuda)

Sonuç:
Ben bu seriyi izlerken aldığım hazzı cok az animeden aldım.
İzlemediyseniz kesin izleyin animeye bakısınızda kesin bazı seyler değisicektirYazar: Lady Lazarus
Tarih: 09/11/2009

Yoruma 3 kişi oy vermiş. 3 kişi (%100) yorumu faydalı bulmuş.

Müzik: 6
Video: 7
Hik.-Anlat.: 10
Karakter: 10
Tasarım: 9
İzlenebilirlilik: 10

Genel: 8.67

Genel:
Çok garip bir biçimde çoğu kişi gibi ben de Cowboy Bebop'tan sonra izledim Trigun'ı.Bu sebeple baya kıyasladım kafamda ikisini.

Herneyse bir kere çok ama çok eğlenceli.Haa "eğlenceli,espri makinesi tonla anime var bize bi, bu referansı mı veriyorsun Trigun için?" derseniz,bu anime eğlencenin yanında inanılmaz samimi bir dram-macera sunuyor size derim.Hele de çoğu kimse için klişe haline gelen duygusal sahnelerde o puslu,ağır havayı, herhangi bir espri ile bozmaları pek güzeldi.
Western göndermeleri daha da sevdiriyor seriyi.Öyle de bir hikaye ki,anlatmak istediği(gereken) çok şey var animenin ve bunu 26 bölüme sığdıramıyor.Zaten izleyici de hiç bitsin istemiyor.Çoğu karakterin geçmişi,kim olduğu gerçekten arka plana atılmış ama bu kadar çok "sevilebilen" karakter yaratabilmekte ayrı başarı.Vash'ı zaten kafadan bağrınıza basıyorsunuz,favoriniz oluyor ama öte yandan Wolfwood gibi bir karakter ile de sarsılıyorsunuz.Sonra normal anime klişesi kızlardan sayılmayan Meryl ve Milly'de hiç boş olmayan apayrı güzelliği bence animenin.Milly ve Wolf'un eğlenceli yakınlaşması görulmeye değer.Öte yandan Meryl ve Vash'ın yakınlaşması da ayrı komedi.Kötüler de karizmatik daha ne olsun..

*O kedi eğlenceli bir gözkırpma olmuş biz seyircilere.Fight club'da Tyler Durden arar gibi,kedinin cameolarını sayıyorsunuz.:)

İyi Yanları:
*SAMİMİYETİ!İzleyin hak vereceksiniz..
Ondan sonra da tabiki;

*Karakterleri!Her birine bayılacaksınız.İlk önce baştacı yaptığınız Vash olacak(sevilmeyecek gibi mi kerata),ardından ortalarda her daim yamuk duran sigarası ile arzı endam eden Wolfwood gibi bir karizma sayesinde tadından yenemiyecek anime.:)
Vash ve Wolf haddinden fazla superler hatta:)Benim de kafadan en sevdiğim ikili olmuşlardır.Milly ve Meryl' de oldukça hoşunuza gidecek.Hele de benim gibi "ciddi insanların sinirlenip komik duruma düşmelerine" gülenlerdenseniz Meryl baya hoşunuza gidecek.Zira Vash nasıl ayaklı komediyse,bu kız da Ona karşı o kadar demir lady ahah:P
Milly ve Wolfwood'u izlemek ise apayrı bir güzellik,hele Milly'nin hamile,Wolf'unda Onun kocasıymış rolu oynadığı 11.bölüm ikisine ayrı aşık oluyorsunuz.
(Milly rutini olarak sigara yakan Wolf'un ağzından sigarayı alır ve;)
"It's bad for the baby, DEAR"
"Oh yeah,sorry about that, HONEY!" :))))

*Kesinlikle komedi,macera,dram ve yer yer insan ilişkilerindeki tüyleri diken diken eden samimiyeti bir diğer iyi yanı,bunu buyuk bir başarı ile insana hissettirmeleri de cabası.

*Bir de hani kendi çapımda kıyasladım dedim ya başta C. Bebop'la,işte belki de Cowboy Bebop'tan daha iyi bulduğum tek tarafı karakterlerin dolu dolu tadını çıkarabilmemiz.Haa karakterlerin geçmişi ve kim oldukları değil burda bahsettiğim(ki o konuda baya eksiği var),yalnızca karakterleri bağrınıza basacak kadar samimi ve tam sunuyorlar.Aşk ise aşk, acı ise acı, dostluk ise dostluk, espri ise espri, karizma ise karizma..İşte bunlardan mahrum bırakmadıkları için bile ayakta alkışlarım ben bu animeyi.Zira Cowboy Bebop gibi bir şaheserde kanımca tek eksik,karakterlere (sanki inadına) yaşatmadıkları o duygular,sahneler idi.

*Göndermeleri de pek şukela idi.

Kötü Yanları:
Şimdi bakmayın aşağıda yazdıklarımın bu kadar uzun görunduğune,velakin KÖTÜ YANLARI TEFERRUATlar kanımca:)

Şimdi bir kere;

*Gerçekten OVA falan gerekiyor,konu bir bakmışsınız bambaşka yerlere gelmiş ve ayrıntya girmedikleri için de kafanız karışıyor.(ama allahtan çok anlaşılmayacak durumlar yok,sonunda her şey çözülüyor)

*(mangasını okumadım ama)Bazı şeylerin mangadan kesilip kırpıldığı o kadar belli ki,misal kimdir bu Legato,nasıl bir güç var bu adamda?Hemi de bu kadar karizmatik bir karakter yaratmışsınız,insan azıcık açar.Knives gibi bir karakter nasıl bu kadar az görunur,bu karakterin tam olarak derdi nedir?Bunlar "biraz" daha açılmalıydı bence.Ya da Rahip Wolfwood'un geçmişi falan..

*Bir de ben mi çok fesatım (öhm),aklım başka işlere çalışıyor yoksa Rahip ile Milly 23. bölümde beraber oldular da anime sansur mu uyguladı?Yani öyle bir sahneydi ki o,bu kadar kapalı olur,bu kadar soru işareti bırakılır yani.Haa mangadan falan bilen varsa,lütfen söyleyiversin Milly ve Rahip(wolfwood) arasında o gece bir şeyler yaşandı mı?Zira yaşanmalı,o sahne ve sonrasında gelen şeyler animeyi gözumde daha da etkileyici kıldı çünkü.

*
Spoiler:
Belki de tek kötü tarafı Wolfwood'u öldürmeleridir.Hem de en son o sözleri söyleterek.ölmek istemediğini söylettiniz ya,izleyiciyi daha da öldürdünüz.Adam ilk defa kendisini ait hissettiği insanlarla tanışmış,sevmiş,dostluğu tadmış ama siz Ona böyle bir sonu layık görun!(tamam pembe dizi yorumu gibi oldu ama cidden insanın asabı bozuluyor,hele de O ölürken bile Onları düşünürken,Vash'ların Wolf'un ölümünü bu kadar kolay atlatmaları falan cık cık cık:)


*Müzikleri başarılı idi ama (herhalde CB'tan sonra izledim diye de olabilir) bana eksik geldi.Yani daha iyi müzikler,çoğu sahneyi daha da unutulmaz kılabilirdi.Yine de sonunda çalan şarkı pek içli,sırf o şarkıyı dinleyeceğim diye kaç kere bitişi izledim:)

*Tek gerçek "kötü" yanı,çizim kalitesinin yer yer feci düşmesi.Renkler ve normal çizimler pek başarılı ama o arada çizimin kalitesinin kötüleşmesi insanı sıkıyor.

Sonuç:
İzleyin,izlettirin,eğlenin,hüzünlenin.Her türlü duyguyu samimice bulacaksınız bu seride.
Unutulmayacak karakterler listenize Vash ve Wolfwood gibi iki muhteşem karakteri de ekleyin.Onları tanımak için bile izlenir.O kadar iyi karakterler.
Türlü göndermeleri,esprileri,karizması olan animeleri seviyorsanız Trigun'ı haneye katın! :)
Sanırım şu yakınlarda filmi de çıkıyor,buyuk bir merakla ve zevkle bekliyorum..Yazar: heartquake
Tarih: 12/05/2009

Yoruma 1 kişi oy vermiş. 1 kişi (%100) yorumu faydalı bulmuş.

Müzik: 10
Video: 8
Hik.-Anlat.: 9
Karakter: 10
Tasarım: 8
İzlenebilirlilik: 9

Genel: 9.00

Genel:
Başına 60.000.000.000$ ödül konmuş olan Vash,herkes tarafından Vash The Stampede olarak çağrılmaktadır ve pek de iyi anılmamaktadır.Çünkü gittiği her şehre beladan başka bir şey getirmez.Gittiği hemen her şehir inanılmaz hasara uğrarken tek bir insan bile ölmemektedir.Bu da ona "Humanoid Typhoon" ünvanı kazandırmıştır.Ama bütün bu yıkımların sorumlusu Vash değildir.Çünkü tek felsefesi aşk ve barış'tır.Ama geçmişi kahramanımızın peşini asla bırakmaz.

İyi Yanları:
Bence Cowboy Bebop'tan sonra bu türün en iyi animelerinden biriydi.Yine alternatif bir çağ kullanılmış ve fantastik bir gezegen atmosferi oluşturulmuş.Ki oldukça başarılı olmuş.Vash karakteri çok iyi dizayn edilmiş ve hikaye omuzlarına iyi oturmuş.Wolfwood karakteri de çok çok başarılı ve etkileyici.Müziklere diyecek hiçbirşey yok.Harikalar ve gezegenin toz toprak havasına o country ve rock müzik tadını yakalatmışlar.Çizimler genelde kaliteli ve detaylı.

Kötü Yanları:
Animedeki tek sorun Vash ve Knives hakkında yeterince bilgi verilmemiş olması.Evet flashback ler birşeyler anlatıyor ama ikisinin tam olarak neden öyle oldukları açıklanmıyor.Ayrıca çizimler yer yer çok abartılı oluyor ve animedeki ciddiyeti öldürüyor.

Sonuç:
İzlerken yer yer çok güldüğüm,yer yer duygulandığım bazen de gaza geldiğim bir animeydi.Bir kere daha izlemeyi düşünüyorum.Mutlaka izlenmeli...Yazar: asylum
Tarih: 20/03/2009

Yoruma 2 kişi oy vermiş. 2 kişi (%100) yorumu faydalı bulmuş.

Müzik: 7
Video: 9
Hik.-Anlat.: 9
Karakter: 9
Tasarım: 8
İzlenebilirlilik: 9

Genel: 8.50

Genel:
İlk izlediğim Anime serisi. Beni anime hastalığına bulaştıran seridir kendileri. Anime izleyen, izlemeyen, nedir diye merak eden, etmeyen herkese tavsiye ederim. Karakterler tam da tadında gelişmekte, başta tamamen eğlence gibi gelip her oturuşta 1-2 bölüm seyredip yeter dedirttiren seri bölümler geçtikçe (sanırım 10-11 gibi benim başıma gelmeye başladı) "aman allahım sonraki bölüm ne olacak acaba", "dur şunuda seyredip çıkayım", "az arkadaşlar beklesin ya bir bölümcük daha ne olur ki" dedirttirip sizi arkadaşlarınızı kırmaya, hatta seri bitene kadar asosyalliğe itiyor.

İyi Yanları:
Farklı ve son anlara kadar tahmin edilemeyen bir konu, çok güzel karakter betimlemeleri, ilerledikçe derinleşen bir atmosfer ve karakterler, vs. vs.

Kötü Yanları:
Aslında kötü bir yan olarak da algılanamaz belki ama, başlarında çok hafif ve eğlence amaçlı gibi gözüken seri ortalarda ağırlaşıp, sonlara doğru insanı tamamen felsefeci haline getiriyor.

Sonuç:
Başlarında konusu, içeriği ağır hemen anlamlar yüklemek isteyen kişilere tavsiyem inatla ortalarını beklemeleri. Aslında serinin tam da gidişi hiç anime izlememiş insanlara animeyi başlarda sevdirmek ve ilerleyen bölümlerde de animenin gerçek içeriğini, anlamını vermek (ya da ben bu seri ile amansız anime takibime başladığım için bana böyle geliyor :D)Yazar: cherno
Tarih: 21/11/2008

Yoruma 2 kişi oy vermiş. 0 kişi (%0) yorumu faydalı bulmuş.

Müzik: 9
Video: 10
Hik.-Anlat.: 10
Karakter: 10
Tasarım: 10
İzlenebilirlilik: 10

Genel: 9.83

Genel:
Farklı konusuyla dikkat çeken çok güzel bir anime.

İyi Yanları:
Çok eğlenceli bir anime. Vash'ın hal ve hareketleri çok güldürüyor. Bir diğer özelliği geçmişin ,şimdiki zamanın ve geleceğin bir arada akıllıca bir kompozisyonla işlenmesi.

Kötü Yanları:
Yer yer hikayedeki duygunun aniden değişmesi.

Sonuç:
Herkesin izlemesini tavsiye ederim.Yazar: Taika
Tarih: 09/10/2008

Yoruma 2 kişi oy vermiş. 0 kişi (%0) yorumu faydalı bulmuş.

Müzik: 10
Video: 9
Hik.-Anlat.: 9
Karakter: 9
Tasarım: 7
İzlenebilirlilik: 10

Genel: 9.00

Genel:
Trigun farklı konusu ve bakış açısıyla ilgi çeken bir anime. İzlerken kesinlikle sıkılmazsınız.

İyi Yanları:
Müziklerine bayıldım.
Konusu farklı kurgulanmış. Doyurucu bir hikaye anlatımı var.
Karakterler çok komik olabiliyor. Özellikle başrol kahramanı.
Yaratılan dünya çok ilgi çekici.

Kötü Yanları:
Grafikleri bazen düşebiliyor. Ama çok rahatsız edici değil.

Sonuç:
İzlenmeli.Yazar: NoIsIA
Tarih: 13/09/2008

Yoruma 3 kişi oy vermiş. 2 kişi (%66) yorumu faydalı bulmuş.

Müzik: 7
Video: 9
Hik.-Anlat.: 8
Karakter: 9
Tasarım: 7
İzlenebilirlilik: 9

Genel: 8.17

Genel:
Trigun ilk izlediğim animelerden birisidir.O zamanlar beni çok etkilemişti.İzleyeli uzun süre oldu ama unutulmaması gereken bir seri.Hikayemiz alternatif bir gerçeklikte geçer.Bu evren yaratılırken bir "Vahşi Batı" konsepti seçilmiştir ve kanaatimce bu hikayeyi anlatmak için daha güzel bir konsept
seçilemezdi.Kahramanımızın başında 60.000.000.000 $$ lık bir ödül vardır ve doğal olarak bu ödül evrendeki tüm ödül avcılarının ilgisini çekmektedir.Kahramanımız Vash ise bu duruma pek takmıyor gibidir.Onun hakkında çok büyük dedikodular yayılmıştır.Hatta bir kenti tek başında yok ettiği söylenmektedir.Onun peşindeki ödül avcıları Vash nereye giderse peşinden giderek onu yakalamak için ortalığı yakıp yıkarlar.Bu durum artık sigorta şirketlerinide rahatsız etmeye başlamıştır.Başkentteki bir acente Meryl ve Milly'i Vash'ı kontrol etmek ve olanları rapor etmek için Vash'ı bulmakla görevlendirir.İkili Vash'ı bulduklarında bu paspal,dağınık ve aptal adamın efsanevi silahşör "Vash The Stampede" olduğuna inanamaz.Fakat olaylar hiç bekledikleri gibi gelişmez.Seri tam bir aksiyon komedi olarak başlasada daha sonraları tamamen farklı bir boyut kazanıyor ve izleyiciyi oldukça tatmin ediyor.Vash'ın gelişimi,kendi iç hesaplaşmaları ve içinde sakladıkları bir bir ortaya dökülüyor.

İyi Yanları:
(İlk olarak şunu belirtmek isterimki mangayı okumadım.o yüzden yorumlarımı sadece anime üzerinden yapacağım).
Senaryonun her şeyden daha önemli olduğuna inanan biri olarak seriye ilk başladığımda bu seride aradığımı bulamayacağımı sanmıştım ama sonraları beni yanılttı.Hikaye mükemmel olmasada gayet doyurucu.Konseptin hikayeye çok yakıştığını zaten söylemiştim.Mekan ve karakter tasarımları çok güzel.Çizimlerde
amanına göre gayet hoş.Vahşi batı ambiyansını tam olarak yansıtmayı başarabilmişler.Bunun yanındada görselliğe önem vermişler.
Aslında bu seriyi 2 ye ayırabiliriz.Vash'ın hiç ateş etmediği bölüm ve silahını ilk kez ateşlediği andan sonraki bölüm.İlk bölüm tam bir aksiyon
komedi.Kahkahalara boğulmanız olağan.Komedi açısından üst düzeyde bir anime.2.bölümdeyse hikayenin derinlere inilmeye başlanıyor ve konu gitgide
ağırlaşıyor.Bu bölümdede karakterlerin yaşadıkları ve hissettikleri size çok iyi yansıtılmış ve birden kendinizi hikayenin içinde buluyorsunuz ve anime bir solukta bitiveriyor.
Karakterlere gelirsek ana karakterimiz "Vash The Stampede(Vasshu za Sutanpīdo)" yaratıcı bir ürün.Yaptığı saçmalıklara bir yandan gülerken,bir yandan da bu aptallıklarda bile bir "stil" olduğu hissine kapılıyorsunuz.Bu hissin nedenini bir süre sonra çok iyi anlıyorsunuz zaten.Yaşam felsefesi "sevgi&barış" dolu
bir dünya olan ve bunu her fırsatta dile getiren Vash'ın içinde yaşadığı hesaplaşmalar,umutsuzluk duygusu vs... her türlü duyguyu size çok iyi bir şekilde
yansıtmışlar.Ama tüm bunları yaparkende Vash'ın eğlenceli bir karakter olmasını engellememişler.Nicolas D. Wolfwood ve Vash The Stampede mükemmel bir 2'li
olmuşlar bence.İzlediğim tüm seriler içerisinde bir 2'liye bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum.Ayrıca 2'si ortak çalışmaya başladıklarındada leziz bir ziyafet
sunuyorlar size =) Vash'ın sempatik bir karizması varken,Wolfwood'un daha olgun bir karizması var.Ama Vash ile baş edemeyip onunda karizmasından ödün verdiği
sahneler gerçekten eğlenceli olmuş.Son olarak şunuda ekliim Wolfwood benim en beğendiğim anime karakteri olmuştur.Legato karakterindende çok etkilendiğimi
söylemek isterim.Çok karizmatik bir arkadaşımız.Keşke 2'si birden ölmeseydi =)
Meryl ve Millie'ninse açıkçası seriye pek bir katkıları olmadığını düşünüyorum.Knives'ın saf kötülük hissi yine çok iyi yansıtılmış.
Bölüm içi müzikler kulağa gayet hoş geliyor.Western tarzı müzikler çok iyi seçilmiş.

Kötü Yanları:
Animenin resmen 2'ye ayrılmış gibi olması aslında çok kötü bir durum olmasada serinin yoğunluğunun sonlara doğru çok fazla artmasına neden olmuş.Ve bazen bu
insanı bunaltıyor.Tüm bunalımlar,ölümler,hesaplaşmalar,kapışmalar sonlara bırakılmış ve bazen ağır geliyor.Sanki senaryo yazarları sona doğru bir ilham
patlaması yaşamışlar.Yoğunluğun sona doğru artması hikyeninde sıkışmasına neden olmuş.Sanki anlatılacak daha çok şey varmışta zaman kalmamış o yüzden bir çok
önemli konu atlanmış hissine kapılıyorsunuz.
Ana karakter dışında hiç bir karakterin üzerinde yeteri kadar durulmamış bence.Hele Wolfwood ve Legato gibi 2 karakter yaratabilmişken bu 2 karakter üzerine
daha çok gidilmesini beklerdim.Anime genel olarak çok eğlenceli olsada bazı mantık hatalarını örtmeye yetmiyor.Bazı noktalar çok eksik kalmış.Mesela bence bunların en önemlisi Vash'ın nasıl bu kadar mükemmel bir silahşör haline geldiğini öğrenemiyoruz.Bazen Vash'ın kimseyi öldürmeme yemini insanı çıldırtıyor.(Aynı hissi Rurouni Kenshin'i izleyenlerde yaşamıştır muhakkak).Knives'ın sadece son bölümde olmasıda can sıkıcı.Meryl ve Millie bazen komik olsalarda hiç olmasalarda bir şey farketmezmiş gibi geldi bana.Can sıkıcı gereksiz 2 karakter.Bi de kedi nedir önemi nedir bir çözebilen varsa lütfen bi
zahmet bana ulaşsın.(Bi yerde Rem'in reenkarnasyonu olduğunu okumuştum ama yok artık...)
Başlangıç ve bitiş müzikleride vasatın üzerine çıkamıyor.

Sonuç:
Sonuç olarak Trigun çok eğlenceli bir seri.Size çok farklı bir atmosfer sunuyor.Bilimkurgu ve Western yaşam tarzı iyi kotarılmış.Vash gibi bir karakterin
olduğu seride eğlenmemek zaten pek mümkün olamaz heralde.Trigun bir başyapıt olmasada izlenilmeyi hakeden bir anime.En kısa sürede mangasınıda bulmak istiyorum.Biraz eğlenmek istiyorum diyorsanız bir solukta bitecek bir anime ama bittiğinde elinizde sadece boş kahkahalar kalmayacağından emin olabilirsiniz.Yazar: ebonitmanyak
Tarih: 25/06/2008

Yoruma 1 kişi oy vermiş. 0 kişi (%0) yorumu faydalı bulmuş.

Müzik: 7
Video: 9
Hik.-Anlat.: 8
Karakter: 10
Tasarım: 9
İzlenebilirlilik: 10

Genel: 8.83

Genel:
Genel olarak zevkli....özellikle başlarındaki Vash karakteri çok güzel...Oldukça zevkle izledim sürükleyiciydi ancak sonu biraz yetersiz geldi...

İyi Yanları:
Oldukça zevkli...sıkılmadan izlersiniz...karakterler sempatik...ama özellikle cinayet üstüne kurduğu düşünce tarzı harikaydı...

Kötü Yanları:
Vash ın gizemi haşırt die çözülüor...sonunda herşey açığa çıkıyor...nedense bu benim hoşuma gitmedi...yani verilme tarzı...

Sonuç:
Harika bir anime bence mutlaka izleyin derim...Sonraki Sayfa Sayfa Numarası:
Bu anime hakkında kendi yorum ve puanlarınızı girmek için buraya tıklayın
   

 

Son Girilen Anime Tanıtımları

1. Ushio & Tora (TV 2)
2. Ushio & Tora (TV)
3. Mirai no Mirai
4. Watashi to Watashi no Futari no Lotte
5. Detective Conan Movie 22: Zero's Executioner
6. Himouto! Umaru-chan
7. Goblin Slayer

Son Girilen Manga Tanıtımları

1. Rurouni Kenshin: Master of Flame - Hidden Chapter
2. Rurouni Kenshin: Restoration
3. Yume no Shizuku - Ougon no Torikago
4. Tonari no Kaibutsu-kun
5. Lady Victorian
6. Hadashi no Bara wo Fume
7. Anne no Aijou

En Son Yorum Girilmiş Animeler

1. Kanojo to Kanojo no Neko
2. Claymore
3. Brynhildr in the Darkness
4. Fist of the North Star
5. Recorder to Randoseru
6. A.D. Police
7. Jormungand

En Son Yorum Girilmiş Mangalar

1. Berserk
2. Kaichou Wa Maid-sama!
3. NANA
4. Skip Beat!
5. Death Note
6. Berserk
7. Death Note

 

Copyright © 2000 - 2020 Anime.GEN.TR