Sen  - Spirited Away 4. Japon Animasyon Günleri
 
Konnichiwa! ^_^

4. Japon Animasyon Günleri (JAG) etkinliğinin web sitesine hoşgeldiniz. Türkiye'de Anime meraklılarının biraraya geldiği yegane geleneksel etkinlik olan JAG, Türk-Japon Üniversiteliler Derneği'nin değerli destekleri ile dördüncü senesine giriyor.

Bu sene Mayıs sonuna kaydırdığımız JAG, her zamanki gibi çok başarılı filmler ile dolu. Başta Oscar ödüllü Spirited Away olmak üzere, Metropolis, Escaflowne The Movie, Jin-Roh, Spriggan, Wicked City ve Anime konusuna otaku gözünden bakan yarı-belgesel bir eser olan Otaku no Video bu seneki etkinliğin önemli filmlerinden.
Escaflowne
JAG'a katılan izleyiciler ve çevremizdeki Anime meraklıları hep bize "Neden Ghost in the Shell, Ninja Scroll göstermiyorsunuz?" diye sorarlar. Her sene de göstersek sıkılmadan izlenecek olan, tüm zamanların en klasik ve önemli Anime filmleri olan Ghost in the Shell, Akira, Roujin Z ve geçen senenin en çok izlenen filmi olan Vampire Hunter D: Bloodlust'ı bu sene de küçük bir salonda tekrar gösteriyoruz. Unutmayın, erken gelen oturur... ^_~

Açılışta Sayın Can Erkin'in 'Japon Toplumu ve Mitoloji' isimli sunumu yer alacak. Açılış filmi olan Spirited Away ile ideal bir gala ikilisi oluşturan sunum hakkında ayrıntılı bilgiyi, 'Diğer' sayfasından edinebilirsiniz.

Ayrıca bu sene planladığımız ufak bir Anime modelleri ve ayrıca bir Manga sergimiz olacak. Bu konudaki bilgiyi 'Diğer' sayfasından alabilirsiniz.
 

Tasarım/İçerik © JAG Yürütme Kurulu. Her hakkı saklıdır.
Sitedeki tüm yazıların yayın ve kullanım JAG Yürütme Kurulu'na aittir. Kullanmak için lütfen izin isteyiniz.
Sitede tanıtılan filmlerle ilgili görsel malzemenin tüm kullanım hakları göreceli sahiplerine aittir.