Kullanıcı Adınız:

Şifreniz:

 (Şifre Sor)
Üye Ol

Site

Blog Anketler İstatistikler Üyelik Künye SSS E-mail Linkler

Haberler

Genel Türkiye'den Yurtdışından Siteden Haber Arşivi Eski Haberler

Animeler

İsme Göre Türe Göre Yıla Göre Puana Göre Kategoriye Göre Yeni Yayımlanacaklar

Mangalar

İsme Göre Türe Göre Yıla Göre Puana Göre Yeni Yayımlanacaklar

Yazılar

İncelemeler Röportajlar Detaylı Tanıtımlar Kitap İncelemeleri Etkinlikler Yazışmalar Diğer

Çizim

Julie Dillon'ın Dersleri Patrick Shettlesworth 'ın Dersleri

Kişiler Şirketler

 

Sonraki Sayfa Sayfa Numarası:

Jujutsu Kaisen 0: The Movie Türkiye'de Sinemalarda!

Jujutsu Kaisen 0: The Movie Türkiye'de Sinemalarda! Akutami Gege'nin popüler manga serisinden uyarlanan Jujutsu Kaisen anime serisinin hikayesinin öncesini anlatan Jujutsu Kaisen 0: The Movie, Türkiye'de Cinemaximum sinemalarında gösterime girdi! Biletlerinizi Cinemaximum sayfasından alabilirsiniz.

Animasyonunu MAPPA stüdyolarının ve yönetmenliğini Seong-Hu Park'ın yaptığı filmde; son derece güçlü bir Lanetli Ruh'un kontrolünü ele geçiren ve gücünü kontrol etmesine ve ona göz kulak olmasına yardımcı olmak için Jujutsu Büyücüleri tarafından Tokyo Prefectural Jujutsu Lisesi'ne kaydolan Yuta Okkotsu'nun hikayesi anlatılıyor.

Haber sayfası için buraya tıklayın

 

Mamoru Hosoda'nın Belle Filmi Türkiye'de Vizyona Girdi

Mamoru Hosoda'nın Belle Filmi Türkiye'de Vizyona Girdi Mamoru Hosoda'nın son filmi Belle (Ryuu to Sobakasu no Hime), Türkiye'de gösterime girdi. Filmin gösterileceği şehirlere ve sinemalara Cinemaximum'un sayfasından ulaşabilirsiniz. Filmin dağıtımı, Başka Sinema Dağıtım tarafından yapılıyor.

Film, geçtiğimiz yılın FilmEkimi'nde de gösterilmişti.

Belle'in konusu, filmin sayfasında şu şekilde aktartılıyor:

Köyde babasıyla yaşamını sürdüren 17 yaşındaki lise öğrencisi Suzu, beş milyar kullanıcısı olan U adındaki sanal evrende Belle adıyla ünlenir. Suzu, burada tanıştığı gizemli bir yaratıkla birlikte U’nun dört bir diyarında benzersiz maceralara yelken açar.

Toei’de çalıştığı sürede Digimon serisine imza atan Mamoru Hosoda’nın kendi kurduğu Chizu Stüdyosu bünyesinde Mirai‘den sonra çektiği son filmi Belle, Prömiyerler özel bölümünde ilk gösterimini yaptığı 2021 Cannes Film Festivali’nde büyük beğeni topladı.Haber sayfası için buraya tıklayın

 

Sword Art Online The Movie - Progressive 31 Aralık'ta Sinemalarda

Sword Art Online The Movie - Progressive 31 Aralık'ta Sinemalarda Sword Art Online’ın son filmi Sword Art Online The Movie - Progressive, 31 Aralık Cuma günü Cinemaximum sinemalarında gösterime girecek!

Reki Kawahara’nın Sword Art Online hafif romanlarını anime serilerine uyarlayan A-1 Pictures tarafından yapılan Sword Art Online The Movie - Progressive filminin 31 Aralık - 6 Ocak tarihleri arasında gösterileceği tüm şehirleri ve salonları, Cinemaximum’un sitesinden ve CGV Mars Dağıtım Instagram sayfasından inceleyebilirsinz.

Filmin konusu şu şekilde:

Bu, “Lightning Flash” ve “The Black Swordsman”ın bu isimlerle bilinmeden önceki zamanların hikâyesi… NerveGear'ı ilk taktığı gün, Asuna Yuuki ortaokul üçüncü sınıf öğrencisiydi ve daha önce hiç online oyun oynamamıştı. 6 Kasım 2022'de dünyanın ilk VRMMORPG'si Sword Art Online resmî olarak piyasaya sürülmüştü. Ancak hâlen oturum açmış olmanın heyecanını taşıyan oyuncular, Game Master oturumu kapatmalarını engellediğinde kendilerini aniden oyunun içinde sıkışıp kalmış bulurlar. Daha sonra Game Master onlara şu uyarıyı yapar: "Bu bir oyun olabilir ama oynadığınız türden değil." Oyunda ölenler gerçek dünyada da ölüyor. Bunu duyan oyuncular paniğe kapılırlar ve kargaşa başlar. Bu oyunculardan biri de Asuna'dır. Henüz bu dünyanın kurallarını bilmemesine rağmen havada süzülen demirden kale Aincrad'ı fethetmek için yola çıkar. Aincrad’ın zirvesi görülemeyecek kadar yüksektir. Ölümün hep çok yakında olduğu bu dünyada günler geçerken kaderini belirleyecek bir karşılaşma yaşar. Ve ardından bir ayrılık... Gözlerinin önündeki gerçeğin insafına kalmış olsa da Asuna, tüm gücüyle savaşmaya devam eder, ta ki karşısına biri çıkana kadar: soğukkanlı kılıç ustası Kirito...

Haber sayfası için buraya tıklayın

 

My Hero Academia The Movie: World Heroes’ Mission 26 Kasım’da Türkiye’de Sinemalarda!

My Hero Academia The Movie: World Heroes’ Mission 26 Kasım’da Türkiye’de Sinemalarda! Kouhei Horikoshi'nin popüler serisi My Hero Academia’nın son filmi My Hero Academia The Movie: World Heroes’ Mission, 26 Kasım’da Türkiye’de Cinemaximum sinemalarında vizyona girecek!

Yönetmenliğini, televizyon serisinin de baş yönetmeni olan Kenji Nagasaki'nin yaptığı filmin senaryosunu da serinin senaristlerinden Yosuke Kuroda hazırlamış ve müzikler de gene Yuki Hayashi tarafından bestelenmiş.

Dünyada manga satışları toplam 50 milyonu geçen My Hero Academia (Boku no Hero Academia) anime serisinin üçüncü sinema filmi olan My Hero Academia: World Heroes’ Mission, Japonya’da bu yılın Ağustos ayında gösterime girmişti.

Filmin konusu şu şekilde:

Özgünlüklere karşıtı bir terörist tarikatı, insanların güçlerinin çılgınca kontrolden çıkmasına neden olan bir gaz salarak bir şehri yok eder. Japonya'nın en cesur kahramanları tarikatın başındaki kişiyi bulmak ve onu adalete teslim etmek için dünyanın dört bir yanına dağılırlar. Endeavour'un ekibinin bir parçası olarak Deku, Bakugo ve Todoroki, Avrupa ülkesi Otheon'a seyahat eder. Ancak sonu kötü biten bir soygunu engelledikten sonra, Deku kendisini toplu cinayetle suçlanmış ve yannda beş para etmez bir suçluyla birlikte kaçarken bulur - artık Otheon'un polis gücü de teröristler de Deku'nun peşindedir.


Filmin Türkçe altyazılı fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Detaylar için buraya tıklayın

 

FilmEkimi'nde Mamoru Hosoda'nın Yeni Filmi Belle Gösterilecek

FilmEkimi'nde Mamoru Hosoda'nın Yeni Filmi Belle Gösterilecek Bu yılın FilmEkimi'nde de bir anime filmi daha film severlerle buluşacak. Ünlü yönetmen Mamoru Hosoda'nın son çıkan filmi Belle (Ryu to Sobakasu no Hime) gösterilecek.

Belle İstanbul'da 9 Ekim'de Beyoğlu, 15 Ekim'de Kadıköy Sineması ve 16 Ekim'de Atlas Sineması'nda; Ankara'da 17 Ekim'de Cinemaximum Armada'da ve İzmir'de 24 Ekim'de Cinemaximum MaviBahçe'de gösterilecek.

FilmEkimi'nin sayfasında yayınlanan tanıtım metni şu şekilde:

Yalnızca gözalıcı tasarımıyla değil senaryosuyla da hayranlık uyandıran bu çarpıcı fantezi-bilimkurgu, anime dünyasının en tanınmış isimlerinden Mamoru Hosoda'nın son yaratımı. Köyde babasıyla yaşamını sürdüren 17 yaşındaki lise öğrencisi Suzu, beş milyar kullanıcısı olan U adındaki sanal evrende Belle adıyla ünlenir. Suzu, burada tanıştığı gizemli bir yaratıkla birlikte U'nun dört bir diyarında benzersiz maceralara yelken açar. Toei'de çalıştığı sürede Digimon serisine imza atan Mamoru Hosoda'nın kendi kurduğu Chizu Stüdyosu bünyesinde Mirai'den sonra çektiği son filmi Belle, Prömiyerler özel bölümünde ilk gösterimini yaptığı 2021 Cannes Film Festivali'nde büyük beğeni topladı.

FilmEkimi 8-17 Ekim 2021 tarihlerinde İstanbul'da, 15-19 Ekim Ankara'da ve 22-26 Ekim İzmir'de devam edecek.

Haber sayfası için buraya tıklayın

 

Fate/Grand Order Filminin Türkçe Tanıtım Videosu Yayınlandı

Türkiye’de 15 Ekim’de Cinemaximum sinemalarında vizyona girecek olan Fate/Grand Order THE MOVIE Divine Realm of the Round Table: Camelot Paladin; Agateram filminin Türkçe tanıtım videosu yayınlandı!

Biletlerin önümüzdeki hafta satışa çıkacağı duyuruldu.Detaylar için buraya tıklayın

 

FGO: Paladin; Agateram Filmi 15 Ekim'de Türkiye'de Sinemalarda!

FGO: Paladin; Agateram Filmi 15 Ekim'de Türkiye'de Sinemalarda! Type-Moon'un Fate evrenindeki son filmi FATE/Grand Order THE MOVIE Divine Realm of the Round Table: Camelot Paladin; Agateram, Türkiye'de 15 Ekim'de Cinemaximum sinemalarında gösterime girecek.

Filmin konusu şu şekilde:

Gezici şövalye Bedivere, yolculuğunun sonuna ulaşır. Yıl, Kudüs'te MS 1273'tür. Kutsal Topraklar devasa bir çöle dönüşmüş, insanlar evlerinden atılmış ve bu çorak topraklarda üç büyük güç birbiriyle savaşmaktadır. Bedivere ve arkadaşları, Aslan Kral'ın gerçek niyetini uygulamasından çok korkarlar. Bunu önlemek için birlikte kutsal Camelot şehrine doğru ilerlemeye karar verirler. Ve nihayet, Kutsal Şehir'deki son savaşın günü gelmiştir. Acımasız hâle gelen Aslan Kral'ın gerçek amacı nedir? İnsanlığı vaat edilen topraklardaki yıkımdan kurtarmanın yolu nedir? Affedilemeyecek günahlarını taşımaya devam eden Bedivere'nin sonu ne olacaktır?


Türkçe altyazılı fragmanları haberin devamında inceleyebilirsiniz.

Detaylar için buraya tıklayın

 
Sonraki Sayfa Sayfa Numarası:
   

 

Son Girilen Anime Tanıtımları

1. Mushikaburi Hime
2. Spy x Family
3. Koukyuu no Karasu
4. Bubble
5. Kimetsu no Yaiba
6. The Legend of the Galactic Heroes: New Thesis (Encounter)
7. The Legend of the Galactic Heroes: New Thesis 2 (Stellar War)

Son Girilen Manga Tanıtımları

1. Rurouni Kenshin: Master of Flame - Hidden Chapter
2. Rurouni Kenshin: Restoration
3. Yume no Shizuku - Ougon no Torikago
4. Tonari no Kaibutsu-kun
5. Lady Victorian
6. Hadashi no Bara wo Fume
7. Anne no Aijou

En Son Yorum Girilmiş Animeler

1. Clannad After Story
2. Fullmetal Alchemist 2
3. Steins Gate
4. Death Note
5. Baccano!
6. Hellsing Ultimate
7. Himouto! Umaru-chan

En Son Yorum Girilmiş Mangalar

1. Steel Ball Run
2. Stone Ocean
3. Death Note
4. Steel Ball Run
5. Berserk
6. Kaichou Wa Maid-sama!
7. NANA

 

Copyright © 2000 - 2023 Anime.GEN.TR